Föremål som liknar handspegel tenn
5326 Handspegel
tenn. Diameter: 13,5 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
8252 Handspegel
Såld: 1.900 kr
Såldes den 12 februari 2024
3299 Handspegel
Såld: 250 kr
Såldes den 8 januari 2024
3112 Handspegel
Tenn, 20-tal. Höjd: 26cm
Såld: 100 kr
Såldes den 20 september 2021
9361 Handspegel
Såld: 150 kr
Såldes den 16 mars 2020
3054 Handspegel
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 juli 2018
6489 Handspegel
Tenn, Jugend, höjd: 26 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 5 mars 2018
5406 Handspegel
Tenn, Funkis, Stämplad, diameter: 15 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 18 december 2017
4186 Handspegel
Tenn, diameter: 14 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 21 augusti 2017